Uvjerljiva pobjeda Zadra protiv Škrljeva na otvaranju HT Premijer lige

29.09.2019.

21:50

Pobjedom su u novu sezonu krenuli košarkaši Zadra. U susretu prvog kola HT Premijer lige igrači Ante Nazora u Krešinom su domu rezultatom 104:74 bili bolji od Škrljeva. Do pobjede ga je predvodio Bryon Allen s 19 postignutih koševa.

Deset minuta igre bilo je iza nas a Zadar je imao vodstvo 31:17. Do poluvremena su domaćini povećali svoju prednost te se na predah otišlo rezultatom 60:39 za sastav s Višnjika.

Uoči zadnje dionice bilo je 79:56 za Zadar. Ništa značajnije nije se dogodilo u tom periodu te je domaćin stigao do slavlja rezultatom 104:74.

U sljedećem kolu HT Premijer lige Zadar očekuje gostovanje u Zagrebu kod Cibone.