Vaterpolo: Kadeti Zadra protiv Juga za naslov prvaka Hrvatske

04.02.2017.

21:38

Povijest se i dalje ispisuje na zadarskom bazenu. Kadeti Vaterpolo kluba Zadar plasirali su se u finale državnog prvenstva. Rezultatom 15:12 u predivnoj atmosferi bili su bolji od zagrebačke Mladosti.

Zanimljiv je to bio ogled od prve do zadnje minute. Ključna je bila zadnja četvrtina koju su mladi Zadrani odigrali u transu. Dobili su taj dio 6:3 i riješili pitanje pobjednika. Po četiri pogotka postigli su Stanić, Frakić i Adamer dok je tri puta strijelac bio A. Martinović.

Finale se igra u subotu, protivnik dečkima Ive Radetića je favorizirani Jug. Ogled će se igrati s početkom u 11 sati i 15 minuta dok od 10 sati snage u susretu za treće mjesto će odmjeriti KPK i Mladost.