Veszprem i Vardar u finalu SEHA lige

05.09.2020.

11:28

Finalisti devetog izdanja završnog turnira SEHA Gazprom lige koje se do nedjelje održava u zadarskoj dvorani Krešimira Ćosića su rukometaši mađarskog Veszprema i Vardara iz Skoplja. Subota je na turniru slobodan dan dok se u nedjelju igraju utakmice za poredak.

U prvom dvoboju polufinala Veszprem je bio bolji od bjeloruskog Meškova rezultatom 28:24.

Nakon 60 minuta igre drugog polufinala između PPD Zagreba i Vardar bilo je 26:26 te se pristupilo sedmercima. Dvije obrane imao je Ristovski i odveo je svoj sastav do pobjede 30:29.

Subota je na turniru slobodan dan dok se u nedjelju igraju utakmice za poredak. U 18 sati za treće mjesto snage će odmjeriti Meškov i PPD Zagreb dok je veliko finale između Vardara i Veszprema na rasporedu od 20 sati i 30 minuta.