Hrvatski radio

Radio Zadar

Vladović uoči Zadra: "Zadar je favorit, nadam se dobroj utakmici"

16.11.2020.

21:03

Autor: Željko Kapelari

Foto: Šime Zelić

Foto: Šime Zelić

Foto: - / -

Šteta što fešti košarke u Jazinama i dvoboju gradskih suparnika Sonik Puntamike i Zadra ovog utorka neće moći nazočiti posjetitelji. Dvorana bi sigurno bila puna, međutim, pandemija koronavirusa i dalje ne jenjava, dapače, sve diktira.

Bez ozira na to, očekuje nas sigurno zanimljiva utakmica. Puntamičani ju također dočekuju nakon pobjede i to gostujuće. Slavili su igrači Hrvoja Vlašića u Sinju kod Alkara te su tako upisali petu pobjedu uz četiri poraza.

 Zadar je u svakom slučaju favorit, ipak se radi o momčadi koja igra nivo natjecanja iznad nas. Mi smo imali dosta problema s ozljedama, a poremetila nas je i situacija s koronavirusom, no pobjedom u Sinju smo se vratili u pozitivan tonus te spremni i u dobroj atmosferi čekamo sutrašnji susret. Nadam se dobroj utakmici i pravoj košarkaškoj fešti. Stvarno je šteta što zbog trenutne situacije neće biti publike na tribinama – rekao je u najavi gradskog derbija Jakov Vladović, koji je devet sezona nosio dres KK Zadar, osvojivši šest trofeja, što ga svrstava među najtrofejnije klupske igrače u povijesti.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.