Zadar bolji od Škrljeva, debitantskih 13 koševa Kevona Harrisa

06.09.2021.

09:35

Košarkaši Zadra koji se nalaze u Poreču na pripremama porazili su jučer u novoj provjeri premijer ligaša Škrljevo rezultatom 73:64. Kod Zadra najučinkovitiji je bio Justin Carter s 14 koševa, u svom debitantskom nastupu za momčad s Višnjika, Kevon Harris je ubacio 13.

Nakon uvodnih deset minuta rezultat je bio izjednačen 18:18 . Svega, po deset koševa postigla su oba sastava u drugoj dionici za rezultat 28:28 na poluvremenu.

Odvojili su se Zadrani u trećoj dionici na deset razlike (56:46). Priprijetili su igrači Škrljeva te su pet minuta prije kraja smanjili zaostatak na četiri koša (64:60). To je bilo sve od njih, Zadar je dvoboj uspio privesti kraju u svoju korist.

Kod Zadra najučinkovitiji je bio Justin Carter s 14 koševa, u svom debitantskom nastupu za momčad s Višnjika, Kevon Harris je ubacio 13.

U srijedu se Zadar sastaje s ruskim Jenisejem.