Zadar doživio teški poraz od Crvene zvezde

24.12.2015.

17:20

Autor: HRT centar Zadar

Iako su se u početku Zadrani dobro držali pa je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 35:35 u drugom poluvremenu Crvena zvezda ubacila je u višu brzinu te ostavila Zadar na 26 razlike. Konačni rezultat bio je 83:57.

Četvrti uzastopni poraz košarkaša Zadra. U susretu 16. kola regionalne ABA lige u Beogradu ih je s uvjerljivih 83:57 svladala Crvena zvezda.  Najviše 15 koševa kod Zadra postigao je Ivan Marinković.

Sedam pobjeda i devet poraza učinak je momčadi s Višnjika do sada. U sljedećem kolu u ponedjeljak na svom parketu igrače Ante Nazora očekuje ogled s Budućnosti.

CRVENA ZVEZDA - ZADAR   83-57  (20-20, 15-15, 23-8, 25-14)

Crvena Zvezda: Rebić 7, Dangubić 8, Lazić 5, Tejić 2, Simonović 4, Gudurić 11, Jović 8, Miller 13, Zirbes 15, Štimac 10

Zadar: Bašić 8, Cosey 5, Kraljević 10, Šango, Delaš 3, Marinković 15, Barać 4, I. Ramljak 2, Pašalić 10.