Zadar na krilima Brale do uvjerljive pobjede protiv Škrljeva

20.10.2020.

21:30

Šesto kolo HT Premijer lige donijelo je petu pobjedu košarkaša Zadra. Rezultatom 99:68 u dvorani Krešimira Ćosića bili su bolji od Škrljeva. Najbolji u zadarskim redovima bio je mladi Duje Brala koji je odigrao izvrsnu utakmicu i okončao ju je s 22 ubačaja, 20 je dodao Eyassu Worku.

Već nakon prve četvrtine domaćin je vodio 36:16 čime je praktički riješio pitanje pobjednika ovog dvoboja.

Istu prednost imali su i na poluvremenu kada je rezultat glasio 53:33.

Na ulasku u zadnju četvrtinu sastav iz Krešinog doma je vodio 73:48. Potvrdili su i u tom periodu domaćini svoju dominaciju te su upisali uvjerljivu pobjedu.

Najbolji u zadarskim redovima bio je mladi Duje Brala koji je odigrao izvrsnu utakmicu i okončao ju je s 22 ubačaja, 20 je dodao Eyassu Worku. U redovima Škrljeva najviše 25 koševa postigao je Robertson.

Pet pobjeda i jedan poraz učinak je Zadrana dosad a u sljedećem kolu ovog petka očekuje ih gostovanje u Jazinama kod gradskog rivala Sonik Puntamike.