Zadar promašio tri šuta za pobjedu kod Igokee

29.01.2018.

21:06

(Photo: Igokea/Nenad Vuruna)

Osamnaesto kolo regionalne ABA lige donijelo je deseti poraz košarkaša Zadra. Bolja od njih bila je u Laktašima momčad Igokee rezultatom 94:92. Kod Igokee po 18 koševa postigli su Artis i Jeftović dok je strijelce Zadra s 19 koševa predvodio Domagoj Vuković.

Dobro je Zadar otvorio susret te je nakon deset minuta imao šest koševa prednosti. Igokea je zaigrala bolje u drugoj dionici te je na odmoru vodila 47:45.  Zanimljivo je bilo i u trećoj dionici, na njezinom isteku Zadar je tricom Vukovića došao do rezultata 71:63 dok je uoči zadnjih deset minuta imao sedam koševa prednosti na svom kontu.

Sve je za Zadrane dobro bilo do 35. minute kada su vodili 84:82. Domaćin se tada malo trgnuo, prešao je u vodstvo te je petnaest sekundi prije kraja ogleda vodio 94:92.

Loptu su imali Zadrani, imali su i tri šuta za pobjedu ali nisu uspjeli pogoditi koš te je uslijedilo slavlje domaćina.

Kod Igokee po 18 koševa postigli su Artis i Jeftović dok je strijelce Zadra s 19 koševa predvodio Domagoj Vuković. Zadar se sada s omjerom od osam pobjeda i deset poraza nalazi na sedmom mjestu.