Hrvatski radio

Radio Zadar

Među stotinjak ljudi s područja potresa u našoj županiji i dvije trudnice

03.01.2021.

11:25

Autor: rzd

Igor Kralj/PIXSELL

Igor Kralj/PIXSELL

Foto: - / -

Na području Zadarske županije boravi preko 100-njak osoba s područja pogođenim potresom iz Sisačko-moslavačke županije među kojima su i dvije trudnice. Zahvaljujemo svim obiteljima i ljudima velikoga srca koji su u svoje domove primili potrebite - poruka je županijskog stožera:

Iz zadarskog Stožera traže da se jave oni koji do sada nisu  kako bi imali evidenciju  o broju ljudi na području naše županije, kao i o njihovim potrebama, a da ujedno mogu dostaviti  informacije  Stožeru civilne zaštite  Sisačko-moslavačke županije. Informaciju možete dostaviti na mail Stožera civilne zaštite Zadarske županije (stozercz@zadarska-zupanija.hr)

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.