Hrvatski radio

Radio Zadar

Na poziv za donaciju odazvalo se 56 donatora

27.11.2017.

16:30

Autor: HRT radio zadar

HRT logo

HRT logo

Foto: HRT / HRT

Svaki čovjek je svoj, ali sva djeca su naša - s ovim sloganom Osnovna škola Voštarnica-Zadar poziva na Donatorsku večeru na kojoj će uz ostalo biti održana i aukcija slika 11 zadarskih umjetnika, za potrebe osuvremenjivanja škole.

U dopisu kojim pozivaju donatore na suradnju se uz ostalo navodi :

Kao jedina osnovna škola Zadarske županije za djecu s teškoćama u razvoju (http://www.os-vostarnica-zd.skole.hr/) prikupljamo sredstva za daljnje osuvremenjivanje programa i metoda rada s učenicima te kroz to još veće podizanje kvalitete rada Škole organiziranjem gala Donatorske večere, 29. studenoga 2017. u 19:30, u restoranu  Harbor Cookhouse & Club, uz  nastup poznate violončelistice Ane Rucner, aukciju  slika i nagradnu tombolu. Namjera nam je prikupljenim donacijama uskladiti se s najuspješnijim sličnim ustanovama u Republici Hrvatskoj i u svijetu, uvođenjem novih terapija, metoda i pristupa, neophodnih u radu s ovom najosjetljivijom skupinom djece te ovom akcijom još jednom upozoriti na važnost dovršenja centra Mocire. Porast broja učenika s većim teškoćama u razvoju, kao i promjene u strukturi njihovih teškoća, uočljivi posljednjih godina u našoj Školi, zahtijevaju prilagodbu rada s naše strane!

Na naš poziv za donaciju odazvalo se 56 donatora ito Grad Zadar i Zadarska županija, Biograd na Moru, općine Vir, Sv. Filip i Jakov, Pakoštane, te tvrtke EVN plin Croatia d.o.o., Marina Dalmacija d.o.o., Sport event d.o.o., Rotary Club Zadar, Croatia osiguranje d.d., Školska knjiga d.d., Odvjetničko društvo Korljan i partneri j.t.d., Falkensteiner hotels & residences, Ars Natura d.o.o., Pelagos d.o.o., Turisthotel d.d., Bagat trade d.o.o.,  Locum d.o.o., Jadran tuna d.o.o., San Žak d.o.o., Autokuća Longin d.o.o., Sistem servis d.o.o., Trgovački obrt Suzy, Trgovački obrt Šime, HSTec d.d., OTP banka d.d.,  Servis Vladović obrt za usluge popravka električnih aparata , Total Inspect d.d., Hotel Bastion d.o.o., Restoran Hotel Niko, Cedar d.d., Taksi služba Nediljko, Trapes d.o.o., Grofica d.o.o., Vitiriaria d.o.o.,  Tehno d.o.o., Restoran Kornat, Bačić i partneri odvjetnički ured j.t.d., Taksi služba Denis, SOHA d.o.o., Maraska d.d., Poljoprivredna zadruga „Masvin“, Vinarija Škaulj, Vinarija Figurica, Kutjevo d.d., Dječji vrtić Didi iz Krašića, Pomorska škola Zadar, Muzej antičkog stakla Zadar, Arheološki muzej u Zadru, Turistička zajednica Zadar, Čistoća d.o.o. Zadar, Lions Club Zadar, HVIDR-a Donat Zadar, Daria Modrić., a očekujemo odaziv još donatora do 29. studenog 2017. o čemu ćemo Vas obavijestiti na licu mjesta. Mi, ovako različiti iz različitih segmenata društva  i okruženja, ali  ujedinjeni oko zajedničkog interesa stvaramo  novu vrijednost koja donosi uspjeh i sreću našim učenicima, a time i  svima nama!

Zvijezda programa Donatorske večere bit će poznata hrvatska violončelistica Ana Rucner koja je posebno  sretna i uzbuđena što će nastupati za naše učenike.

Program će voditi i unijeti mu potrebnu dinamiku, zanimljivost, šarm i britkost poznata zadarska glumica Tamara Šoletić.

U programu je i stand up nastup poznate glumice Arijane Čulina, a ugodnu klupsku atmosferu osigurat će zadarski sastav Jet Set Band.

U sklopu programa bit će aukcija 19 likovnih radova i to 11 od zadarskih slikara.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.