Na zadarskom području 8 je novoozaraženih osoba koronavirusom. Od toga su 4 osobe s područja Grada Zadra te po jedna iz općina Sukošan i Preko. Zaraženo je i dvoje stranih državljana (Austrija i Njemačka) koji će izolaciju provesti na području Grada Zadra.
Tijekom jučerašnjeg dana testirano je 170 uzoraka a pod aktivnim nadzorom je 714 osoba. U Općoj bolnici u Zadru hospitalizirana su 22 bolesnika (21 bolesnika na Covid 1 odjelu, te 1 bolesnik u COVID JIL-u koji je na respiratoru).
U protekla 24 sata policijski službenici Policijske uprave zadarske nisu evidentirali kršenja mjere samoizolacije.
Od danas COVID ambulanta počinje s radom u novom radnom vremenu od 8,00 -20,00 sati, u COVID ordinaciji na Ravnicama.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.