Trevor Thompson predvodio Zadar do pobjede

11.12.2021.

08:23

Zadar - Cedevita / ilustracija

U 14. kolu HT Premijer lige košarkaši Zadra slavili su na gostovanju kod Cedevite Junior u Zagrebu rezultatom 67:73. Bila je to utakmica s dosta preokreta, a onaj ključni napravili su Zadrani u posljednjoj četvrtini, kada su se odvojili na dvocifrenu razliku i bez veće drame priveli susret kraju.

Trevor Thompson bio je prvo ime susreta sa 27 poena za 24 minute, uz sjajan postotak šuta, 8-10 za dva, 2-2 za tri i 5-6 s penala te devet skokova. Sljedeći izazov Zadrane očekuje već sutra u 21 sat, kada u sklopu 11. kola ABA lige u dvorani Krešimira Ćosića dočekuju Mornar iz Bara.