Hrvatski radio

Radio Zadar

Površinska temperatura mora kreće se od 18 do 21 °C i nije baš ugodno za sve koji misle na prvo kupanje

28.05.2023.

08:33

Autor: tp

Spas u moru

Spas u moru

Foto: Toni Pajkin / Radio Zadar

Meteorologinja Danijela Vlašić kaže da se za sada kupaju samo oni kojima odgovara temperatura od 18 do 21°C. No vremenske prilike bi mogle potaknuti ljude na kupanje, pogotovo što se očekuju temperature od 27 fo 29 stupnjeva, pa bi i oni neodlučni mogli potražiti osvježenje u moru. 


Danijela Vlašić o tome hoćemo li se danas kupati ili još more nije jednako ugodno za svakoga?

Produženi vikend na moru

Produženi vikend na moru

Foto: Toni Pajkin / Radio Zadar

Pretežno sunčano vrijeme će nas pratiti ne samo danas, već i u ponedjeljak i utorak tako da svi koji su spojili vikend s ponedjeljom i praznikom u utorak moći će uživati u lijepom vremenu u toplom uvodu u lipanjske vrućine na početku ljetne sezone.

Evo i prognoze za kraj svibnja za ponedjeljak i utorak

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.