Konavljaninu važna pobjeda u borbi za ostanak

11.05.2014.

17:17

Autor: Davor Buconić

Nogomataši Konavljanina iz Čilipa pobijedili su dubrovački GOŠK u županijskom derbiju 31. kola Treće hrvatske nogometne lige – južna skupina 1:0.

U subotnjem ogledu na Grudi Konavljani su do pobjede došli pogotkom 17–godišnjeg Ante Čališa u 30. minuti utakmice. Samo šest minuta kasnije zbog nesportskog ponašanja isključen je domaćin Ljupko Vrljić, ali Dubrovčani do kraja susreta nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost. Štoviše golman Konavljanina Zlatko Runje nije imao prilike za niti jednu spomena vrijednu intervenciju.

Rezultati 31. kola:

Kamen – Neretva 1:0, Konavljanin – GOŠK 1:0, Junak – Mosor 0:0, Val – Omiš 3:1, Zmaj Makarska – Šibenik 0:2, Zagora – Jadran (KS) 0:0, BŠK Zmaj - Croatia 3:0, Neretvanac - Imotski 1:0, Primorac 1929. - Hrvace 2:0