U finalu Županijskog nogometnog kupa igrat će dubrovački GOŠK i Neretvanac iz Opuzena. Dubrovčani su u polufinalu nakon kaznenih udaraca pobijedili Orebić 7:6, a Neretvanac je sa 4:2 bio bolji od Zmaja iz Blata.
23.04.2014.
20:25
Autor: Mario Buconić
HRT logo
Foto: HRT / HRT
U finalu Županijskog nogometnog kupa igrat će dubrovački GOŠK i Neretvanac iz Opuzena. Dubrovčani su u polufinalu nakon kaznenih udaraca pobijedili Orebić 7:6, a Neretvanac je sa 4:2 bio bolji od Zmaja iz Blata.
U Dubrovniku se nije očekivala neizvjesna utakmica. Iako su posljednji u Trećoj ligi - južna skupina, Dubrovčani su ipak puno bolja momčad u odnosu na goste iz Orebića, trećeplasirani sastav Prve županijske lige.
GOŠK je dvaput vodio (Cicijelj i Veraja), a Orebićani dvaput stizali prednost preko rutinera Sandra Salacana koji se u 64. minuti pobrinuo za potez utakmice. S 40-tak metara prevario je golmana Sarića, pogodak kakav se rijetko viđa na Lapadu.
U ruletu kaznenih udaraca iskazao se domaćin Faris Sarić zaustavivši udarac Matea Vodopića u petoj seriji, za pobjedu GOŠK-a i prolazak u finale Županijskog nogometnog kupa dubrovačko-neretvanskog.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI