U studenom počinje Škola fotografije, koju već drugi put organizira Fotoklub Knin. Prijave su otvorene, a sudjelovanje je besplatno.
10.10.2025.
13:06
Autor: scokaric
Tečaj fotografije
Foto: Fotoklub Knin / Fotoklub Knin
U studenom počinje Škola fotografije, koju već drugi put organizira Fotoklub Knin. Prijave su otvorene, a sudjelovanje je besplatno.
Škola počinje 8. studenog, a održavat će se svake subote u popodnevnim satima (pet tjedana). Predavači su članovi Fotokluba Knin Vladimir Jelić i Jure Katušić.
Svi zainteresirani mogu se prijaviti na adresu elektroničke pošte – fotoklubknin@gmail.com, kazala je u našem programu predsjednica kninskog fotokluba Ivana Mandinić.
Predsjednica Fotokluba Knin Ivana Mandinić
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI