U nastavku manifestacije Kulturni MAJDAN solidarnosti, koja se odvija u sklopu projekta Bila Hrvatska, današnji program priređuje se na Trgu pet bunara i to od 11,30h do 24,00h.
27.04.2014.
08:08
Autor: HRT centar Zadar
HRT logo
Foto: HRT / HRT
U nastavku manifestacije Kulturni MAJDAN solidarnosti, koja se odvija u sklopu projekta Bila Hrvatska, današnji program priređuje se na Trgu pet bunara i to od 11,30h do 24,00h.
Posebnu pozornost organizatori skreću na Neprijatelje i dječji zbor, koji pjesmom "Stop the war" T. Ivčića prilagođenom ovoj prigodi žele skrenuti pažnju na dramatičnost situacije u Ukrajini. Posjetitelji će tijekom čitavoj trajanja programa pratiti video projekcije na zidu iza pozornice, na kojoj će se izmjenjivati glazbenici iz Zadra i Ukrajine, pjesnici i performeri.
Na Trgu pet bunara biti će i štand na kojem će se promotivnim materijalima te tipičnim proizvodima predstaviti i grad Lavov, koji je pružio podršku projektu i ovoj manifestaciji.
U slučaju kiše, program će se odvijati u hodniku Providurove palače.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI