Bolji start na SP Filipi nije mogao niti zamisliti. Nešto duže od minute otpor mu je uspio pružiti Saudijac Alshamsi.
17.04.2014.
22:43
Autor: Željko Kapelari
HRT logo
Foto: HRT / HRT
Bolji start na SP Filipi nije mogao niti zamisliti. Nešto duže od minute otpor mu je uspio pružiti Saudijac Alshamsi.
Izvrsno je na Svjetskom juniorskom prvenstvu u boksu koje se održava u bugarskoj Sofiji svoj prvi meč odradio predstavnik zadarske Zlatne rukavice, Toni Filipi.
"Presretan sam, bolje nije mogo početi. Međutim, neću sada poletjeti, moj cilj je biti među prvih pet i ovo je tek jedan mali korak na tome putu".
Nakon svega sedamdeset jedne sekunde Filipi je u borbi teške kategorije nokautirao Saudijca, Sulaimana Alshamsija. Protivnik u osmini finala u nedjelju bit će mu Kazahstanac, Temirlan Kabiyev.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI