Zadar "prošetao" Baldekinom

09.04.2014.

21:49

Izvrsnu treću četvrtinu odigrao je Zadar i dobio ju je 30:11. Tu je priči bio kraj na šibenskom Baldekinu.

Do treće uzastopne pobjede u A-1 ligi za prvaka stigli su košarkaši Zadra. Rezultatom 89:74 na Baldekinu su svladali momčad Jollya. Pitanje pobjednika Zadrani su riješili u trećoj četvrtini koju su dobili s 21 košem razlike.

Odličnu partiju pružio je Marko Šutalo koji je postigao najviše 22 koša dok je u redovima domaćina najbolji s 21 košem bio Mate Mrva.

Zadar i Cibona jedine su momčadi koje su do sada ostvarile sve tri pobjede te se nalaze u vodstvu. Sljedeći protivnik s kojim će Zadar igrati bit će u subotu na Višnjiku momčadi Šibenika.

JOLLY - ZADAR 74-89 (19-16,22-19, 10-31, 26-20)

Jolly:  Gulan 3, Kozić 8, Surina 3, Vrlika 7, Mrva 21, Katura 4, Bubalo 11, Smith 17, Cinac, Vrsaljko

Zadar: Bašić 6, Prostran 9, Batur 2, Kraljević 4, Šutalo 22, Lyons 14, Đugum 2, Sobin 10, Dijan, Ramljak 9, Ivanov 11