Zvezda je bila prevelik zalogaj

15.03.2014.

21:42

Poraz košarkaša Zadra. U dvorani Krešimira Ćosića rezultatom 67:53 svladala ih je beogradska Crvena zvezda.

Zanimljivih prvih dvadeset minuta gledali smo na Višniku. Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 30:30. Igrač koji je obilježio taj dio je poletarac Zadra, Lovre Bašić koji je za manje od tri minute provedene na parketu postigao osam koševa.

Treću dionicu domaćini su odigrali katastrofalno te je Zvezda uoči odlučujućih deset minuta imala vodstvo 46:39. Stečenu razliku još je i povećala u posljednjoj četvrtini na uvjerljivih 14 razlike.

Josip Sobin predvodio je Zadar sa 17 koševa dok je Raško Katić u beogradskom sastavu dao najviše 12.

Dva kola ostala su do kraja natjecanja, Zadar je i dalje posljednji, u sljedećem kolu gostuje kod Radničkog.