Hrvatska udruga leukemija i limfomi, podružnica Zadar, ovu godinu obilježava deset godina rada.
14.10.2024.
10:27
Autor: RZD
Petar Grašo
Foto: screenshot / -
Hrvatska udruga leukemija i limfomi, podružnica Zadar, ovu godinu obilježava deset godina rada.
Dvodnevno događanje započinje 18. listopada u 20 sati u HNK Zadar humanitarnim koncertom Petra Graše pod nazivom “Srce za vodiča”, a nastavlja se zdravstvenom tribinom 19. listopada od 10 sati u Polivalentnoj dvorani Providurove palače. Uz kratki osvrt na rad udruge i opušten dijalog s liječnicima gostima i publikom najvažniji dio, kao i uvijek u radu Udruge, je osobna konzultacija za svakog pacijenta ili člana obitelji.
- Ove godine smo išli u širinu. Imamo dosta gostiju - iz BiH, Srbije i Slovenije. To su liječnici s kojima mi imamo dobru suradnju, kaže Igor Blaslov, predsjednik zadarske podružnice Udruge leukemije i limfomi.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI