Nakon potpisa ugovora s AC Milan Luka Modric sletio u Zračnu luku Zemunik gdje ga je dočekala obitelj.
15.07.2025.
08:53
Autor: Radio Zadar
Šime Zelić/PIXSELL
Foto: Šime Zelić/PIXSELL / Šime Zelić/PIXSELL
Nakon potpisa ugovora s AC Milan Luka Modric sletio u Zračnu luku Zemunik gdje ga je dočekala obitelj.
Nakon 13 izvanrednih sezona u Real Madridu (597 nastupa, 28 trofeja), hrvatski kapetan i Ballon d’Or osvajač (2018.) sklopio je jednogodišnji ugovor s Milanom, uz opciju produljenja do ljeta 2027. Modrić, koji će nositi dres s brojem 14 u znak počasti Johan Cruyffu, odlučio se ostati u elitnoj europskoj ligi – napuštajući mogućnosti u SAD-u i Saudijskoj Arabiji – kako bi ostao u vrhu igre i pripremio se za Svjetsko prvenstvo 2026.
Stigao je u Milano sredinom srpnja na liječničke preglede, a vodi ga novi trener Massimiliano Allegri, koji ga je najavio već prilikom imenovanja. Modrić je naglasio zadovoljstvo novim poglavljem u karijeri
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI