Zbog održavanja pete utakmice finalne serije Premijer lige između KK Zadar i KK Cibona, koja će se odigrati u srijedu, 10. lipnja 2026. godine, s početkom u 20.15 sati u Dvorani Krešimira Ćosića, a na kojoj se očekuje velik broj posjetitelja, Športski centar Višnjik upućuje obavijest o privremenoj regulaciji parkirališnog prostora unutar kompleksa.
Molimo sve vlasnike autobusa, kamiona, radnih strojeva i drugih većih vozila da ih izmjeste sa sjevernog parkirališta Športskog centra Višnjik najkasnije do srijede, 10. lipnja, u 12.00 sati, kako bi se osigurao dovoljan broj parkirališnih mjesta za posjetitelje utakmice.
Također, zbog proširenja gradilišta vanjskog bazenskog kompleksa, prostor između Zatvorenog bazenskog plivališta i terena za padel više nije dostupan za parkiranje vozila, čime je privremeno smanjen ukupan kapacitet parkirališnih mjesta unutar centra - izvjestili su iz ŠRC-a Višnjik.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.