Tamburaška škola Batorek sinoć je u dvorani Franje Krežme u osječkom Kulturnom centru održala 32. godišnji koncert. Bila je to prigoda za prezentaciju svih stotinjak učenika škole u tamburaškim i gitarskim sekcijama.
22.06.2026.
01:40
Autor: Davor Lončarić / Radio Osijek
Franjo Slavko Batorek
Foto: Davor Lončarić / Radio Osijek
Tamburaška škola Batorek sinoć je u dvorani Franje Krežme u osječkom Kulturnom centru održala 32. godišnji koncert. Bila je to prigoda za prezentaciju svih stotinjak učenika škole u tamburaškim i gitarskim sekcijama.
Mia Dimšić i Maja Batorek
Foto: Davor Lončarić / Radio Osijek
Na koncertu su nastupili Mia Dimšić, Vlatka Kopić, Maja Batorek, Ana Ajduković, Lorena Mioč, Erika Karačić-Šoljić, Marko Dora, Lukas Antinac, Andrej Pezić na harmonici, te Domagoj Jukić na saksofonu. Dirigent velikog orkestra je bio Hrvoje Harkanovac, a voditelj orkestra Josip Živčić.
Unatoč velikoj vrućini dvorana Franje Krežme bila je popunjena do posljednjeg mjesta, a koncert je bio ispunjen snažnim emocijama i vrhunskim izvedbama klasične tamburaške literature te zabavnim programom u kojem je, osim poznatih solista - pjevača, nastupilo i nekoliko plesnih parova osječke športsko-plesne udruge Feniks.
Poslušajte izjave i razgovore s organizatorom i sudionicima:
Franjo Slavko Batorek
Hrvoje Harkanovac
Vlatka Kopić
Mia Dimšić






Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI