Županijsko državno odvjetništvo u Puli pozvalo je saborskog zastupnika Damira Kajina na razgovor kako bi im dao svoja saznanja o korupciji istarskih vlasti.
22.04.2014.
14:04
Autor: Kornelija Benazić
HRT logo
Foto: HRT / HRT
Županijsko državno odvjetništvo u Puli pozvalo je saborskog zastupnika Damira Kajina na razgovor kako bi im dao svoja saznanja o korupciji istarskih vlasti.
'IDS preimenovati u Istražni demokratski sabor'
Kajin je više puta javno isticao da je drugo ime za IDS - Istražni demokratski sabor.
Pri ulasku u zgradu ŽDO-a Kajin je samo kratko izjavio: 'Problem Istre nije samo politika nego i institucije. Bez obzira je li riječ o policiji, DORH-u, sudstvu, carini i dalje da ne nabrajam. No, situacija se mijenja kako se mijenjaju ljudi na čelu tih institucija pa vjerujem da će Istra uskoro biti onakva kakvoj se Istrani nadaju.
Poslušajte izjavu Damira Kajina.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI