Hrvatski radio

Radio Rijeka

Uvode se izmjene u prometu na DC8 i DC404 zbog vjetra i radova

17.07.2025.

11:13

Autor: Radio Rijeka/Hina

Udari bure, ilustracija

Udari bure, ilustracija

Foto: Hrvoje Jelavic / PIXSELL

Na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Senja te Karlobaga i Svete Marije Magdalene zabranjen je promet za autobuse na kat, vozila s kamp-prikolicama i motocikle (I. skupina), izvijestili su iz Hrvatskog autokluba (HAK).

Kolnici su mjestimice mokri ili samo vlažni i skliski. Mogući su odroni. U priobalju puše jak vjetar. Pojačan je promet na gradskim cestama i obilaznicama pa vozačima iz HAK-a savjetuju da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. U pomorskom prometu nema poteškoća.


Tijekom vikenda će zbog radova na DC404 biti zatvorena vozna traka u smjeru Rijeke od čvora Draga do čvora Vežica. Navedeni dio ceste zatvara se sutra, 18. srpnja u 12 sati, a ponovno otvara u nedjelju, 20. srpnja u 15 sati.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.