Autor: Robert Ferlin

Goran Tomić: Dobro će nam doći ova pauza

Goran Tomić

Goran Tomić

Drugi poraz za redom Riječani su doživjeli u Gorici i jedna dočekali pauzu koja slijedi zbog reprezentativnih nastupa.

Podsjetimo, u utakmici protiv Gorice, Selahi je u 50. minuti dobrim udarcem iz daljine pogodio vratnicu. Na drugoj strani Cruz neopreznim startom na Velkovskom zarađuje drugi žuti karton, pa Rijeka u zadnjih pola sata ulazi s igračem više.

Kao da je to još više motiviralo Goricu koja je zavladala terenom i u 73. minuti došla do pogotka odluke. Nakon ubačaja Jovičić glavom gađa prema vratima, a na tom putu Čestić glavom skreće loptu u vlastitu mrežu za konačnih 1:0.

Dobro ce nam doći da se resetiramo i da se vrati pokoji ozlijeđeni igrač.

Goran Tomić

Zadnjih par utakmica punih uspona i padova komentirao je i sam trener Goran Tomić u emisiji Pod stijenama Kantride. Poslušajte razgovor:

emisija Pod stijenama Kantride

Emisija

Pod stijenama Kantride

Svakog ponedjeljka ujutro saznajemo pozadinu događanja u Nogometnom klubu Rijeka, kako na domaćem tako i na gostujućem terenu. Ekskluzivne informacije sa stadiona na Rujevici doznajte ponedjeljkom u 9:30 sati!