Hrvatski radio

Radio Rijeka

Pomorac uoči Gorice ostao bez trenera

05.09.2014.

16:05

Autor: Ivan Dorian Molnar

HRT logo

HRT logo

Foto: HRT / HRT

Sigurno da je dosadašnji učinak Pomorca jedan od razloga „nemira“ u Žuknici, iako nije isključeno da se Bloudek vrati za kormilo kostrenskog drugoligaša.

Za kormilom Pomorca više nije Marijan Bloudek! Dosadašnji trener kostrenskog drugoligaša napustio je Žuknicu uoči nedjeljnog sraza s Goricom. Nakon kratkog sastanka s predsjednikom Zlatkom Petričevićem, Bloudek se zaputio prema Sloveniji.

Nakon tri odigrana kola Kostrenjani su na začelju prvenstvene ljestvice bez osvojenog boda i s nulom na kontu postignutih pogodaka. Sigurno da je učinak Pomorca jedan od razloga „nemira“ u Žuknici, iako nije isključeno da se Bloudek vrati u Kostrenu.

Trening je u četvrtak vodio pomoćnik Vito Butorac, koji bi prema svemu sudeći trebao biti na klupi Pomorca i u nedjeljnom prvenstvenom ogledu s Goricom.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.