Hrvatski radio

Radio Rijeka

Riječani kod Omonije: Vignato u kadru, Radeljić ostao na Kvarneru

18.02.2026.

23:10

Autor: Ivan Ribarić

GSP stadion u Nikoziji na kojem će snage odmjeriti Omonia i Rijeka

GSP stadion u Nikoziji na kojem će snage odmjeriti Omonia i Rijeka

Foto: Ivan Ribarić / Radio Rijeka

Nogometaši Rijeke u četvrtak, 19. veljače, na Cipru protiv Omonije igraju prvu utakmicu doigravanja u Konferencijskoj ligi, a prijenos iz Nikozije od 21 sat pratite u programu Radio Rijeke.

Riječane je na Cipru prilikom slijetanja dočekala ugodna temperatura od oko 18 stupnjeva uz sunce i nešto vjetra. 


Uvjeti u kojima ima smisla reći kako Bijeli prvi put sudjeluju u europskom “proljeću”.


U avionu za Cipar od igrača jedino nije bilo Stjepana Radeljića zbog rođenja djeteta, dok je nakon ozljede s momčadi ponovno Samuele Vignato.


Ciparska Omonija itekako je ozbiljan suparnik. 


Riječ je o trenutno vodećoj momčadi ciparskog prvenstva koja u svojim redovima ima nekoliko zvučnih imena. P


osebno se ističe Stevan Jovetić koji neće zaigrati protiv Rijeke, a s klupe ih vodi norveška nogometna ikona Henning Berg.


Večernji trening odrađen je na GSP stadionu gdje će se sutra s kasnim početkom (22 sata po lokalnom vremenu) održati i utakmica. 


Inače, to je i najveći stadion na otoku koji može primiti 22 tisuće gledatelja, a domaćini očekuju kako će barem polovica stadiona biti popunjena.


Svaki pozitivan rezultat uoči uzvrata na Rujevici idućeg četvrtka zadovoljio bi sve u riječkom taboru. 


Inače, dvoboj će suditi albanska sudačka postava na čelu sa Juxhinom Xhajom.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.