Trener Rijeke Victor Sanchez bio je zadovoljan s domaćom pobjedom protiv Gorice kojom je njegova momčad zaključila jesenski dio sezone u SuperSport HNL-u.
22.12.2025.
12:19
Autor: Radio Rijeka
Victor Sanchez
Foto: Vjeran Žganec Rogulja / PIXSELL
Trener Rijeke Victor Sanchez bio je zadovoljan s domaćom pobjedom protiv Gorice kojom je njegova momčad zaključila jesenski dio sezone u SuperSport HNL-u.
- Veoma važna utakmica, ovakve utakmice su najteže. Čestitam igračima, zaslužuju sad odmor i pauzu. Bio je ovo težak period od mjesec i pol dana, morali smo igrati mnogo utakmica s mnogo problema, ozljeda, ali trudili su se jako da odrade ovaj period na najbolji mogući način. Sada se trebaju odmoriti za vrijeme božićne pauze, uživati s obitelji i vratiti još jači, rekao je trener Rijeke Victor Sanchez.
U emisiji "Pod stijenama Kantride" o protekloj sezoni Rijeke s njim je razgovarao Ivan Ribarić - poslušajte emisiju:
Pod stijenama Kantride: Victor Sanchez
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
prije
2 h
prije
2 h
prije
3 h
Emisija
Svakog ponedjeljka ujutro saznajemo pozadinu događanja u Nogometnom klubu Rijeka, kako na domaćem tako i na gostujućem terenu. Ekskluzivne informacije sa stadiona na Rujevici doznajte ponedjeljkom u 9:30 sati!
Poslušajte u Slušaonici

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI