I posljednje izdanje Crockodila za mjesec ožujak Antonela Doko i Dino Antonić dočekali su na njegovom prvom mjestu.
01.04.2014.
09:05
Autor: Hrvatski Radio
I posljednje izdanje Crockodila za mjesec ožujak Antonela Doko i Dino Antonić dočekali su na njegovom prvom mjestu.
To znači da veterane iz zagrebačke Dubrave ovoga tjedna imate prilike čuti čak u dvije varijante: originalnoj na osmom mjestu te u obradi na vrhu liste, budući da je baladu Voli me originalno izvelo upravo Prljavo kazalište i to na albumu Možda dogodine.
Pogledajte i ostatak naše top-liste domaće pop i rock glazbe, koja vas uveseljava svakog ponedjeljka od 18 do 19:30.
1. 1. 12 ANTONELA DOKO I DINO ANTONIĆ – VOLI ME
2. 3. 10 TONY CETINSKI – K'O DA JE SUDBINA HTJELA
3. 9. 16 DUBIOZA KOLEKTIV – VOLIO BIH
4. 4. 13 E.N.I. - LJUDI
5. 2. 3 VATRA – TANGO
6. 7. 4 HARI MATA HARI – DA TI K'O ČOVJEK OPROSTIM
7.11. 8 PAVEL – ČUVAJ ME
8.15. 2 PRLJAVO KAZALIŠTE – TAMNI SLAPOVI
9. 6. 3 INDIGO 7 – OSJEĆAJ
10.8.14 NENO BELAN & FIUMENS FT. HAL – ANĐELA ANĐELE
11.10.4 RIVERPOOL – SUVIŠAN DAN
12. 5. 3 DISKURZ – PULS
13.14.2 DENIS & DENIS – SVE SU TE IMALE
14. - 1 DU ARTE – YOU'RE MY HEART, YOU'RE MY SOUL
15. - 1 URBAN & 4 – SUTRA ĆEMO PRIČATI
Sve prijedloge, pohvale, pokude, komentare i ostalo u vezi s glazbom možete poslati na adresu radio.rijeka@hrt.hr (u Naslov/Subject upisati: Za glazbenu)
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora