U sklopu „Novi Music Festivala", večeras u Srićinoj kući u Novom Vinodolskom u 21 sat nastupa gitarist Gabor Leško.
12.08.2014.
13:37
Autor: Ivica Vrkić
HRT logo
Foto: HRT / HRT
U sklopu „Novi Music Festivala", večeras u Srićinoj kući u Novom Vinodolskom u 21 sat nastupa gitarist Gabor Leško.
Talijansko-mađarski glazbenik od malih je nogu posvećen glazbi, a školovao se na prestižnim glazbenim sveučilištima u Budipešti, Bergamu, Milanu i Los Angelesu.
Izvedbe s mješavinom folk akustične gitare, udarnog ritma te suvremenog jazza proslavile su ga na koncertima diljem svijeta, a posljednje nastupe je upotpunio i pjevanjem.
Gabor Leško će, osim večeras u Novom, u petak 15. kolovoza nastupiti i u Crikvenici, u atriju hotela Kaštel, na Međunarodnom glazbenom festivalu Crikvenica 2014.
Uoči njegova drugog gostovanja u našoj zemlji, s Gaborom Leškom razgovarao je Ivica Vrkić:
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI