Organizacijski odor
Foto: HRT / HRT
U Gradu Splitu danas je najavljen opsežni program obilježavanja Godine Miljenka Smoje u povodu stotog rođendana toga našega istaknutog novinara, TV scenarista i humorista. Program naslovljen SMOJINIH 100 okupio je brojne pojedince, ustanove i gradove, a počinje u petak 10. veljače izložbom u Foto klubu Split – najavila je koordinatorica Organizacijskog Odbora za proslavu Herci Ganza, koja podsjeća što nas sve čeka tijekom ovoga i sljedećeg mjeseca u Smojinoj godini:
Herci Ganza o programu u veljači i ožujku
Herci Hanza o programu od travnja do kraja godine
Odluku o Godini Miljenka Smoje usvojilo je Gradsko vijeće Splita - kaže gradonačelnik Ivica Puljak:
Godinu Miljenka Smoje i izložbu "Smoje bez cenzure" u Foto klubu Split 10. veljače najavio je njegov veliki prijatelj fotograf Feđa Klarić:
Smojinih 100
Foto: Grad Split / Grad Split
Program u veljači 2023.
Foto: GKMM Split / GKMM Split
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.