Brazil - Njemačka 1:7!

08.07.2014.

23:45

Autor: RS

U prvoj polufinalnoj utakmici na Svjetskom nogometnog prvenstva senzacija - najveći poraz domaćina 1:7! Brazil: Julio Cesar, Maicon, David Luiz, Dante, Marcelo, Hulk, Luiz Gustavo, Fernandinho, Hulk, Oscar, Bernard, Fred. Njemačka: Neuer, Lahm, Boateng, Hummels, Höwedes, Khedira, Schweinsteiger, Müuler, Kroos, Özil, Klose. Već nakon prvih 45 minuta bilo je 5:0 za Njemačku, strijelci Thomas Müller u 11. minuti, na 2:0 povećao je Miroslav Klose u 23. minuti, zatim je Toni Kroos s dva pogotka (25, 26) povećao na 4:0, a za 5:0 Khedira. U 69 minuti 6:0 za Njemačku i 7:0 - dvostruki strijelac je Schürle koji je zamijenio rekordera strijelca Klosea! Naravno da je moguće! Oscar je postigao počasni gol za Brazil. U srijedu u drugoj polufinalnoj utakmici igraju Nizozemska i Argentina.