Hajduk pobijedio Slaven Belupo 3:0

02.03.2014.

19:47

Autor: HRT

U utakmici 24. kola domaćeg prvenstva nogometaši Hajduka su u Splitu pobijedili Slaven Belupo bez većih problema s 3:0 (2:0). Koprivničane je prvi put vodio novi trener Elvis Scoria.

Momčad Igora Tudora odigrala je vrlo dobro i uvjerljivom igrom pobijedila Koprivničane. Splićani su poveli golom Andrijaševića glavom na centaršut Vršajevića već u petoj minuti, a novu identičnu priliku imao je isti igrač i nekoliko minuta kasnije, ali vratar Pelin je ovaj put sjajno obranio.

U 29. minuti Maglica je iskoristio pravu opsadu gostujućeg gola i pogodio za 2:0, da bi isti igrač postavio konačan rezultat u 65. minuti.

Za domaćine je u ovoj utakmici debitirao Uzbekistanac Abukholikov.

Poslušajmo izvajve trenera Igora Tudora i dvostrukog strijelca Antuna Maglice:

REZULTATI 24. KOLA:

Nedjelja:
Dinamo - Lokomotiva 2-1 (Brozović 28, Antolić 40 / Šitum 20)
Hajduk - Slaven Belupo 3-0 (Andrijašević 5, Maglica 29, 65)

Subota:
Osijek - Istra 1961 0-1 (Radonjić 40)
Rijeka - Split 4-1 (Sharbini 26, Kramarić 49, 77, Krstanović 85-11m / Roce 51)

Petak:
Zadar - Hrvatski dragovoljac 0-4 (Ljubičić 4, Doležal 34, Šimurina 80-ag, Jazvić 82)