Milevskij donio Hajduku bod

25.10.2014.

23:19

Autor: HRT, Radio Split

Nogometaši Hajduka uspjeli su preokrenuti rezultat od 0:2 i izjednačiti u utakmici 13. kola Prve HNL protiv Lokomotive bez gledatelja na poljudu.

Pred praznim Poljudom Hajduk je jako loše odigrao prvi dio što je naravno iskoristila Lokomotiva. Prvi gol za Lokomotivu postigao je u 29. minuti Marić. Vodstvo Lokomotive povećano je u 67. minuti, a strijelac je ovog puta bio Pavičić.

Deset minuta kasnije Tudor je napravio dvije ključne izmjene i na teren pustio Elvira Malokua i Artema Milevskija.  To se pokazalo kao odličan izbor jer je u 85. minuti Maloku zabio za 2:1 nakon asistencije Milevskog koji u 89. minuti zabija za konačnih 2:2 i spašava Hajduk od poraza.

Istra 1961 je u Puli svladala Slaven Belupo s 1:0 (1:0), te je momčad iz Koprivnice i dalje na zadnjem mjestu ljestvice.

Nogometaši Istre riješili su susret već na samom početku. Miran Horvat je u prvoj minuti susreta uspio zabiti za vodstvo Istre i tako već na smom početku riješio susret.

Nakon ove pobjede Istra je s 14 bodova ostala na sedmom mjestu.

Na vrhu je Dinamo sa 32 boda, druga Rijeka ima 28, a treći Hajduk 20.