Hrvatski radio

Radio Split

"Euro đir"- gošća: eurozastupnica Željana Zovko

06.10.2025.

08:51

Autor: Marino Marinčić

Željana Zovko

Željana Zovko

Foto: press / press

U rubrici Radio Splita "Euro đir" svakog ponedjeljka razgovaramo s hrvatskom eurozastupnicom, Željanom Zovko kako bi doznali sve o aktualnim temama u europskom parlamentu i što se radi kako bi se zaštitili hrvatski interesi.

06 10 EUROĐIR - ŽELJANA ZOVKO

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

prije

11 h

"Euro đir"- gošća: eurozastupnica Željana Zovko

Željana Zovko

prije

12 h

Problemi unutar splitskog Prometa

Željko Petričević

prije

4 dana

Zbog jake bure vatrogasci u Splitsko-dalmatinskoj županiji uklanjali mnoga srušena stabla i polomljene grane

Olujna bura ilustracija

Vezani sadržaj

Emisija

Euro đir

Emisija se bavi svim temama vezanim uz Europsku uniju koje mogu biti zanimljive našim slušateljima: informiranje i razgovori o projektima ostvarenim sredstvima EU, pristup fondovima, natječajima, razgovarat ćemo sa stručnjacima i čuti njihove savjete, razgovarati s uspješnim poduzetnicima, informirati o projektima koje sredstvima EU provodi županija te gradovi i općine, kao i razgovarati s našim zastupnicima u Europskom parlamentu.

Poslušajte u Slušaonici