Hrvatski radio

Radio Split

Kuhanje i služenje, s ljubavlju iz Hrvatske

17.11.2022.

12:12

Autor: Ivona Jakić

Tatjana Vukman, članica Lions kluba Trogir

Tatjana Vukman, članica Lions kluba Trogir

Foto: Ivona Jakić / HRT

Povjerenstvo New Voices, Lions Districta – 126 Hrvatska koji je dio najbrojnije svjetske humanitarne organizacije Lions Club International kreiralo je humanitarni izdavački projekt – Cooking&Serving from Croatia with love. Članice povjerenstva napisale su kuharicu Kuhanje i služenje, s ljubavlju iz Hrvatske kojoj je cilj predstaviti Hrvatsku i njenu gastro i etno tradiciju. Ivoni Jakić o tome govori članica Povjerenstva ,Tatjana Vukman iz Lions kluba Trogir  

Tatjana Vukman

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.

prije

4 dana

Počeli radovi na proširenju gata Sv. Petra

nova vizura splitske gradske luke

prije

4 dana

Gošća "Euro đira" eurozastupnica Željana Zovko

Željana Zovko, zastupnica u Europskom parlamentu

prije

4 dana

Ponavljač kaznenih djela i prekršaja objavio snimku paljenja hrvatske zastave

Policija

Emisija

Doma je najbolje

Svake srijede od 17,05 do 20 sati u mozaičnom programu objavljujemo zanimljive i neobične priče iz obiteljskog i društvenog života, aktualne reportaže iz malih mjesta diljem Dalmacije... Emiisju uređuje i vodi Ivona Jakić.

Poslušajte u Slušaonici