Hrvatski radio

Radio Zadar

Tukli muškarca na Viru pa završili u zatvoru

07.06.2026.

12:34

Autor: HRT Radio Zadar

Ilustracija

Ilustracija

Foto: PU zadarska / HRT

Policajci PU zadarske jučer su Prekršajnom odjelu Općinskog suda u Zadru doveli dvojicu muškaraca zbog remećenja javnog reda i mira.

Naime, kriminalističkim istraživanjem je utvrđeno da su u petak oko 20 sati u Viru dvojica muškaraca, hrvatskih državljana u dobi od 59 i 37 godina u dvorištu ispred kuće narušavali javni red i mir na naročito drzak i nepristojan način te fizički napali 37-godišnjaka izudaravši ga rukama i nogama. 


Oštećeni 37-godišnjak odbio je liječničku pomoć. Dvojica osumnjičenih muškaraca uhićena su i dovedena u prostorije policije. Provedenim alkotestiranjem je kod trojice muškaraca utvrđena prisutnost alkohola u organizmu.


Nakon provedenog istraživanja, osumnjičeni muškarci su uz optužni prijedlog dovedeni na Prekršajni odjel Općinskog suda u Zadru.


Nakon što su saslušani na sudu, 59-godišnjaku i 37-godišnjaku je određeno zadržavanje u zatvoru u trajanju od 8 dana te su predani u Zatvor u Zadru.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.