Velika završnica 25. festivala sporta i rekreacije Homo si teć - Rijeka Run slijedi u nedjelju 28. travnja. Organizatori očekuju da će riječkim ulicama poteći tisuće trkača svih generacija.
24.04.2024.
14:28
Autor: Ivan Ribarić
Kako će start izgledati 2024.?
Foto: - / Rijeka Run
Velika završnica 25. festivala sporta i rekreacije Homo si teć - Rijeka Run slijedi u nedjelju 28. travnja. Organizatori očekuju da će riječkim ulicama poteći tisuće trkača svih generacija.
Samo nas još nekoliko dana dijeli od velike završnice 25. festivala sporta i rekreacije Homo si teć - Rijeka Run, u sklopu koje će u nedjelju 28. travnja riječkim ulicama poteći tisuće trkača svih generacija.
Na programu je čak sedam utrka, a sudjelovat će učenici, studenti, obitelji s djecom, umirovljenici, invalidi... i brojni profesionalni trkači i rekreativci iz gotovo 30 zemalja svijeta.
Važna je u humanitarna nota manifestacije, budući da se kupnjom festivalske majice pomaže programu Moje mjesto pod suncem. Osim toga, svi koji kupe majicu Homo si teć, u nedjelju će imati i cjelodnevnu besplatnu vožnju autobusima Autotroleja.
Poslušajte poziv riječkog gradonačelnika Marka Filipovića:
Neka Rijeka bude grad koji trči!
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora
HRVATSKI RADIO
MEĐUNARODNI KANAL
NACIONALNI PROGRAMI