Hrvatski radio

Radio Rijeka

Victor Sanchez uoči Varaždina: Bit će tvrdo, dueli su ključ

21.04.2026.

14:22

Autor: Albert Petrović

Victor Sanchez

Victor Sanchez

Foto: Nel Pavletic / PIXSELL

Nogometaši Rijeke sutra od 17.45 sati na stadionu Varteks gostuju kod Varaždina u 31. kolu SuperSport HNL-a. Utakmica se najavljuje kao bitka za treće mjesto, jedno od preostala dva koja vode u Europu. 

Trener bijelih Victor Sanchez imat će težak posao sastaviti tim bez šest ili sedam ključnih igrača koji su otpali što zbog ozljeda što zbog kartona. 


-Nažalost, uz rane od prošle utakmice, imamo i ozljedu Husića. Jučer je potvrđena dijagnoza, radi se o rupturi mišića. S obzirom na to koliko je ostalo do kraja, teško da će više zaigrati ove sezone. Što se tiče ostalih, Vignato se vraća, ali nećemo imati Oreča zbog isključenja, a zbog žutih kartona nema Radeljića i Dantasa


Ulog je velik, motivacije neće nedostajati a i protivnici se dobro znaju. 


Varaždin je tvrd protivnik, kaže Sanchez:

Sanchez o Varaždinu

Sanchez je rekao i koju o sucima:


- Nakon što sam analizirao tu utakmicu, moram opet progovoriti o sucima, odnosno o njihovom kriteriju u sličnim situacijama. Spomenuo sam Oreča, njegov prvi žuti karton je po meni bio običan prekršaj, ni blizu kartona. Ako pogledate koliko je Dinamo napravio takvih faulova bez kazne… A onda drugi žuti ako je to bio penal i karton, zašto nije bio karton za penal nad Lasickasom? Ili zašto VAR nije reagirao na ruku oko vrata Gojaka prilikom kornera? To je ono što me brine, neujednačen kriterij.


Poslušajte:

Sanchez o sucima

Utakmicu,kao i obično možete pratiti u programu Radio Rijeke.


Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.