Hrvatski radio

Prvi program

Pomorska večer - slavljenička emisija uživo iz Zadra

10.10.2022.

14:54

Autor: Jasmina Mednolučanin

POMORSKA VEČER, slijeva: Jadran Marinković, Božo Brzica, Budimir Žižović, Branka Malnar, Gordan Kurtović (s mikrofonom), 2002.

POMORSKA VEČER, slijeva: Jadran Marinković, Božo Brzica, Budimir Žižović, Branka Malnar, Gordan Kurtović (s mikrofonom), 2002.

Foto: - / -

Jedna od najdugovječnijih emisija Hrvatskoga radija - Pomorska večer, večeras u Zadru slavi svoj 70. rođendan. Komentirajte, pozdravite, čestitajte. Budite i vi dio rođendanskog slavlja, pratite video prijenos ove kultne emisije večeras od 19:05 sati na našim društvenim mrežama. 

Pratite uživo drugi dio slavljeničke emisije u povodu 70. rođendana Pomorske večeri.

Slavimo 70. rođendan kultne emisije Pomorska večer koju ovom prigodom vodi svih petero urednika. Pridružite nam se. 

Budite i vi dio rođendanskog slavlja, pratite video prijenos ove kultne emisije večeras od 19:05 sati na našim društvenim mrežama.

Kultna emisija Hrvatskoga radija - Pomorska večer večeras je u slavljeničkom izdanju. Od 19:05 sati na FB streamu i u eteru HRT Radio Zadra i HRT Radio Splita pratite posebni slavljenički program s broda Sveti Šime II na Branimirovoj obali pokraj mosta u Zadru. Program će voditi Suzana Dražić, a govornici će biti: Robert Šveb, glavni ravnatelj HRT-a, Eliana Čandrlić-Glibota, glavna urednica Hrvatskoga radija, Urednici Pomorske večeri (Božica Đurđević, Zoran Vukičević, Vladimir Šetka, Vedrana Pavlović Lisica i Dorina Tikvicki), Neven Melvan, glavni tajnik Sindikata pomoraca Hrvatske, Igor Budisavljević, Hrvatska udruga brodara „Mare Nostrum“, Oleg Butković, potpredsjednik Vlade RH i ministar mora, prometa i infrastrukture uz svečani nastup klape Munita. 


U drugom dijelu programa, od 20:15 do 22:00 sata emisiju vodi svih pet urednika (Božica Đurđević, Zoran Vukičević, Vladimir Šetka, Vedrana Pavlović Lisica i Dorina Tikvicki). 

Zaplovite s nama u osmo desetljeće Pomorske večeri, emisije Hrvatskoga radija posvećene pomorskom gospodarstvu, moru i herojima plavih putova – poručuju organizatori proslave.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.